|
Ale ja nie mówię że jest zajebiście, a oni piszą że jest chu*owo. Ale we wszystkim potrzeba umiaru, tak jak pisał Dariook, co 2 tekst o Smudzie, ja rozumiem że jest on obiektem drwin etc, no ale z czasem to już ani śmieszne ani zbyt mądre nie jest ;p a przy okazji wizerunkowo tracimy my, to że sytuacja finansowa jest jaka jest, to wie każdy, ale roztrząsanie wywiadu z gazety, co przy okazji może nas kosztować, nie uważam by było potrzrebne, a jakby dotyczyło Legiunii, z pewnością by się nie ukazało ;p To wygląda jak leczenie kompleksów za te wszystkie lata dominacji nasze ii innych, i gdy Wisła popadła w kryzys można jeździć po niej, bo w sumie no co przecież to prawda tak?
|