|
Ja przestalem tam zaglądać nie ze względu na Wisłę tylko na ich stronniczość . Mało ciekawe to się zrobiło. Akcje z ukaraniem Sląska za ....ienie warszawki...szmaciarstwo nic wiecej.
Ostatnie 5 artykułów o Wiśle i Smudzie. Wisły nie lubią ok, ale Smuda to ich jakiś kompleks. .......ą w kółko to samo.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 19.06.2013 o godz. 13:37.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|