Konado napisał(a):

|
Po Legii?;> nie zauważyłem ;p zobacz sobie ile tekstów negatywnych w naszym kierunku, a ile pozytywnych ;p Ja rozumiem że u nas cudownie nie jest, że Smuda nam nie pomaga w dobrym wizerunku, no ale też bez przesady ;p niech zajmą się tym co trzea a nie przypier*alają się do wywiadu z Pareiką ;p Sam się chłop nie skarży a Ci robią z tego nie wiadomo co ;p
|
No może do Legii ostatnio nie mają za dużo do wylania. Ale gdyby wszystko było normalnie w klubie to by o tym nie pisali.Nie jestem z Krakowa i nie wiem co mógłbym traktowac jako pozytywy w obecnym działaniu klubu, no niestety.
A dzisiaj na weszło się czepiali do ww klubów bo biorą kasę z budżetu i jeszcze proszą o więcej o tutaj
http://www.weszlo.com/news/15308-Jak...ztof_Stanowski także nie jest tak, że tylko Wisła be i tylko o niej źle piszą ...