Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2594
Stary 19.06.2013, 13:26
KonŸado napisał(a):Wyświetl post
Po Legii?;> nie zauważyłem ;p zobacz sobie ile tekstów negatywnych w naszym kierunku, a ile pozytywnych ;p Ja rozumiem że u nas cudownie nie jest, że Smuda nam nie pomaga w dobrym wizerunku, no ale też bez przesady ;p niech zajmą się tym co trzea a nie przypier*alają się do wywiadu z Pareiką ;p Sam się chłop nie skarży a Ci robią z tego nie wiadomo co ;p
No może do Legii ostatnio nie mają za dużo do wylania. Ale gdyby wszystko było normalnie w klubie to by o tym nie pisali.Nie jestem z Krakowa i nie wiem co mógłbym traktowac jako pozytywy w obecnym działaniu klubu, no niestety.
A dzisiaj na weszło się czepiali do ww klubów bo biorą kasę z budżetu i jeszcze proszą o więcej o tutaj http://www.weszlo.com/news/15308-Jak...ztof_Stanowski także nie jest tak, że tylko Wisła be i tylko o niej źle piszą ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując