_ukoL napisał(a):

|
Takiej plamy na honorze żadna partia nie próbowała nawet wymazać. Tego się nawet nie da wymazać. W to tylko można brnąć jak brnie dzisiejsza Polska.
|
Trochę się zagalopowałeś. Nad tym aby takim Kiszczakom, Jaruzelskim żyło się lepiej czuwają ludzie z okrągłostołowego rozdania, komunistyczny wymiar tzw. sprawiedliowści (dzieci i wnukowie ludzi tamtego systemu orzekają w sądach), który nie pozwoli zrobic im krzywdy. A większość spraw trafia predzej czy później do sądów.