Arked napisał(a):

Mam nadzieje, że nie porównujesz amatora Burdenskiego do Uche i Sarkiego, którzy przed przyjściem do Wisły chociaż otarli się o poważną piłkę. Burdenski nie załapał się nawet do rezerw Werderu, którego jest wychowankiem, a potem pałętał się po ligach regionalnych nie pokazując zupełnie nic. Sikorski był w tych ligach gwiazdą! Ten transfer to jakieś kuriozum.
|
Bardziej mi chodziło o wspomnianych wyżej murzynach o których nikt nic nie wie.