Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63599
Stary 19.06.2013, 12:40
Viper napisał(a):Wyświetl post
Co ciekawe jak dotychczas sprowadzaliśmy/wykazywaliśmy zainteresowanie jakimś nonamem zza granicy to przynajmniej można było znaleźć jakiś filmik z piłkarzem na youtube. Jak chodzi o Burdeńskiego to nie można znaleźć dosłownie nic. To jest tragedia...
można wprowadzić do słownika dwa określenia:

- smudo-piłkarz
- smudo-trener

Apeluję do wszystkich kibiców, aby mimo tej kaszany jednak przychodzili na Wisłę, bo WISŁA TO MY, a nie piłkarze, trenerzy, prezesi czy właściciel.
Choćby po to, aby wykrzyczeć NIE CHCEMY SMUDY W KRAKOWIE, NIE CHCEMY SZROTU W KRAKOWIE.

Smuda idzie na kurs kolizyjny.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 19.06.2013 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując