domin_czyzyny napisał(a):

|
Cupiał ma na wszystko w.y.j.e.b.a.n.e. Nie dołoży kasy do klubu, a bez wsparcia właściciela gówno możemy zrobić. Samowystarczalność Wisły w obecnej sytuacji to mrzonki, głównie przez zaniedbania właściciela i osób zarządzających klubem. Nie mamy sponsora głównego na koszulki, nie mamy sponsorów mniejszych, nie mamy kateringu i sklepu z pamiątkami z prawdziwego zdarzenia.
|
Jak ma w******e to mógł się nie wpieprzać do zarządzania i nie zatrudniać Smudy. A tymczasem Cupiał nie tylko nie pomaga ale szkodzi jak tylko może. To jest tragedia.
Zwierze napisał(a):
|
Najlepsze, że zawsze było tak samo. Pierwsze co pamiętam to śmiechy na całego z Uche kiedy zaczynał w Wiśle, niedawno z kolei był Sarki. Uwielbiam te wróżby zanim ktokolwiek zobaczy co dany piłkarz sobą reprezentuje...
|
Mam nadzieje, że nie porównujesz amatora Burdenskiego do Uche i Sarkiego, którzy przed przyjściem do Wisły chociaż otarli się o poważną piłkę. Burdenski nie załapał się nawet do rezerw Werderu, którego jest wychowankiem, a potem pałętał się po ligach regionalnych nie pokazując zupełnie nic. Sikorski był w tych ligach gwiazdą! Ten transfer to jakieś kuriozum.