|
Oczywiście winnymi tego, że podobno Wisła do dziś nie otrzymała środków za LE z ubiegłego sezonu są Maaskant po społu z Valckxem, bynajmniej nie Zdzisław K. kumpel i wspierający Adama M. w sprawie prowizji od transferu Żurawskiego.....
Piszę podobno, bo o tym mówił w swoim wywiadzie Pareiko ...... Wisła zobowiązała się do zapłaty mu zaległości do końca czerwca, gdy klub dostanie kasę z Canal+ i z UEFA>>>> w tym sezonie w pucharach nie graliśmy, więc może chodzić tylko o słynną kasę za poprzedni sezon....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|