Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8569
Stary 19.06.2013, 12:16
Ale farmazony i pieprzenie. Bednarz ze Smuda zachowuja sie jak ludzie bez klasy, co zreszta typowe dla srodowiska pilkarskiego. Maaskant i Valx to jedni z niewielu prawdziwych profesjonalistow i fachowcow, ktorzy pojawili sie w polskiej pilce ostatnimi czasy.

Czy to oni sa odpowiedzialni, ze klub z tak znanego miasta nie potrafi od ilus lat znalezc sponsora na koszulki?
Czy to oni sa odpowiedzialni za taki, a nie inny stadion i brak sponsora od nazwy i uregulowania spraw wynajmu?
Czy to oni sa odpowiedzialni brakowi jakiejkolwiek polityki szkolenia mlodziezy?
Czy to oni sa odpowiedzialni brakowi jakiejkolwiek bazy treningowej?

I mozna tak dalej i dalej... Zwalanie winy na Holendrow jest w tej chwili zwyklym kurestwem i chamstwem. Jedyny kto odpowiada za obecny ksztalt klubu jest Cupial, ktory przez tyle lat, wkladajac tyle pieniedzy, nie potrafil stworzyc niczego trwalego. Przychodzi jeden lekki podmuch i klub sie chwieje finasnowo.. No przeciez jakies jaja, co najmniej jakby wydali 20mln EUR na transfery co i tak nie jest niczym powalajacym w Europie i na wschodzie.

Coz ci straszni, zli Holendrzy zrobili ? Kupili paru zawodnikow wreszcie lepszych i cos soba prezentujacych i zaplacili im na poziomie srednich dolow europejskich. I to wpedzilo Wisle w taki straszny kryzys. Na prawde niech ludzie z klubu nie mowia takich rzeczy glosna, bo tylko osmieszaja siebie i swoje miejsce pracy. to pieknie ta polska pilka stoi jak 2-3 kontrakty po 400 tys EUR i pozniej jest zapasc na 2 lata. Z czym do ludzi!!

Dopoki wlasciciele beda traktowac ten biznes jak biznes, a nie hobby to nic z tego nie bedzie. Ja wydaje na swoje hobby czy pasje to nie licze tych pieniedzy, nie wpisuje ich w rubryke straty/dlug czy .... wie co jeszcze. Robie to dla przyjemnosci. Przeciez taki wlasciciel Shachtara, ktory wydal pewnie juz z 200mln EUR, a wynikow nie ma olswniewajacych to musialby sie powiesic gdyby podchodzil do tego jak Cupial tutaj
Ostatnio edytowane przez nesta : 19.06.2013 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując