Smuda napisał(a):
- Czyli na ten pierwszy sezon, biorąc pod uwagę reformę ligi, interesuje Pana spokojne miejsce w pierwszej ósemce. Tak?
- Gwarancji nie ma nigdy. Na razie trzeba pracować i budować drużynę z tego materiału ludzkiego, który jest.
|
No to mamy niezwykle jasno i ambitnie postawione cele. Emocje będą, ale chyba nie takie jakich oczekujemy.