Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63594
Stary 19.06.2013, 10:50
sytuacja jest taka a nie inna, nie mamy kasy na pensje, a co dopiero na transfery czy nowych zawodników.
Temat będzie w najbliższym czasie miejscem dość dużej szydery ze strony forumowiczów.

Od 1 lipca część nowych piłkarzy powinno należeć do gminy, w związku ze zmianą prawa w zakresie gospodarowania odpadami.

Cupiał jeśli by zainwestował niewielkie kwoty to w zimie i w lecie miał do wyciągnięcia naprawdę dobrych piłkarzy z polskiej ligi. Naprawdę wszyscy powinniśmy patrzeć co robi Widzew, Jaga, Podbeskidzie, Ruch, Zawisza i "kałuża" - to jest nasz konkurencja do niezajęcia miejsc 15 i 16.

Cupiał ma na wszystko w.y.j.e.b.a.n.e. Nie dołoży kasy do klubu, a bez wsparcia właściciela gówno możemy zrobić. Samowystarczalność Wisły w obecnej sytuacji to mrzonki, głównie przez zaniedbania właściciela i osób zarządzających klubem. Nie mamy sponsora głównego na koszulki, nie mamy sponsorów mniejszych, nie mamy kateringu i sklepu z pamiątkami z prawdziwego zdarzenia.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 19.06.2013 o godz. 11:03.
Odpowiedz cytując