Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63593
Stary 19.06.2013, 10:47
Najlepsze, że zawsze było tak samo. Pierwsze co pamiętam to śmiechy na całego z Uche kiedy zaczynał w Wiśle, niedawno z kolei był Sarki. Uwielbiam te wróżby zanim ktokolwiek zobaczy co dany piłkarz sobą reprezentuje...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując