|
Najlepsze, że zawsze było tak samo. Pierwsze co pamiętam to śmiechy na całego z Uche kiedy zaczynał w Wiśle, niedawno z kolei był Sarki. Uwielbiam te wróżby zanim ktokolwiek zobaczy co dany piłkarz sobą reprezentuje...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|