Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23910
Stary 19.06.2013, 10:37
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Szpeniu ale to nie jest forum "wiary Lecha", ani Gazety, którą tak wielbisz.
skąd wiesz co ja wielbie, znamy się? nie sądzę ...

zajmij się Wisłą, a nie problemem Kolejorza. Skoro ich kibole nie mają z tym problemu, to Ty nie powinieneś mieć go tym bardziej ...
Odpowiedz cytując