!!IRIVER!! napisał(a):

|
Szpeniu ale to nie jest forum "wiary Lecha", ani Gazety, którą tak wielbisz.
|
skąd wiesz co ja wielbie, znamy się? nie sądzę ...
zajmij się Wisłą, a nie problemem Kolejorza. Skoro ich kibole nie mają z tym problemu, to Ty nie powinieneś mieć go tym bardziej ...