|
Uważam, że sama wizja Smudy jest dobra, chce zbudować coś kompletnie nowego dlatego nie widzi tu miejsca dla Brożków Kosy czy Sobola. Rozumiem to.
Byłem za pozostaniem Sobola.
Jednak Smuda ma racje w jedynek kwestii jeśli starszy zawodnik z autorytem i bogatą karierą jest pod formą jak w moim odczuciu było tak z Kosą to on ma destrukcyjny wpływ na drużynę co odczuł tez Kulawik bo Kamil niezadowolony z siedzenia na ławie i gdzieś tam mu marudził czy żalił się na łamach prasy że zagrał z Legią dobrze i liczył na kolejny występ. Osobiście mi się to nie podobało.
Podstawoa kwestia jest taka czy działacze panują nad tym wszystkim w sensie czy są wstanie sprowadzić nowych piłkarz na których będzie budowana nowa Wisła bo rynek przynajmniej w Polsce jest tak fatalny że ja tu nie widzę lepszego piłkarza niż Sobol czy trudno o napastnika lepszego niż Brożek.
W moim odczuciu trzy zapowiadane transfery to zdecydowanie zbyt mało aby znaleźć się w górniej części tabeli.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.06.2013 o godz. 10:31.
|