|
To w jakim dostatku żyją ludzie pokroju Cz. Kiszczaka i W. Jaruzelskiego najlepiej pokazuje jak zakłamana jest scena polityczna w tym kraju. Żadna partia nie rozliczy przeszłości, bo są umoczeni lub wplątani w różnego rodzaju konszachty. Przeciętny człowiek łudzi się, że albo PiS albo PO albo jakieś wynalazki jak Ruch Palikota, a to wszystko jedna "banda" chcąca tylko statusu quo i bycia przy przysłowiom "korycie".
Wiedzieliście, że Kiszczak był w misji polskiej w Londynie po II wojnie światowej i infiltrował żołnierzy Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, którzy chcieli wracać do kraju? Nie trzeba przypominać jaki los spotykał później oficerów Wojska Polskiego bez rodowodu sowieckiego.
Takiej plamy na honorze żadna partia nie próbowała nawet wymazać. Tego się nawet nie da wymazać. W to tylko można brnąć jak brnie dzisiejsza Polska.
|