Smuda odwdzieczyl sie swojemu przyjacielowi i nawet nie chodzi tu o pensje(okej, o to tez

). Ale sami pomyslcie...chlopak z IV ligi niemieckiej bedzie mial w CV rok "gry" w Wisle Krakow, czyli w powaznym klubie polskim. Przypuszczam, ze zrobi to duze wrazenie na jego przyszlych pracodawcach w IV lub 3 lidze niemieckiej i zapewni mu zatrudnienie przez najblizsze 10 lat. Popatrzcie na mnie, wypatrzyli mnie skauci Wisly, cos musi byc we mnie dobrego ;]...
P.S - Cupial za takie cos powinien zwolnic Smude ze skutkiem natychmiastowym, ale jak wiadomo do tego nie dojdzie...a dalsze transfery zapowiadaja sie rownie "ciekawie".