Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63585
Stary 19.06.2013, 10:00
Smuda odwdzieczyl sie swojemu przyjacielowi i nawet nie chodzi tu o pensje(okej, o to tez ). Ale sami pomyslcie...chlopak z IV ligi niemieckiej bedzie mial w CV rok "gry" w Wisle Krakow, czyli w powaznym klubie polskim. Przypuszczam, ze zrobi to duze wrazenie na jego przyszlych pracodawcach w IV lub 3 lidze niemieckiej i zapewni mu zatrudnienie przez najblizsze 10 lat. Popatrzcie na mnie, wypatrzyli mnie skauci Wisly, cos musi byc we mnie dobrego ;]...

P.S - Cupial za takie cos powinien zwolnic Smude ze skutkiem natychmiastowym, ale jak wiadomo do tego nie dojdzie...a dalsze transfery zapowiadaja sie rownie "ciekawie".
Odpowiedz cytując