Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
frantic1984
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
8562
19.06.2013, 09:32
Ciekawe jakie jeszcze brudy wyjda na jaw...Pareiko już coś swojego powiedział. Kto następny ?
frantic1984
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do frantic1984
Znajdź inne posty napisane przez frantic1984