Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sim0n
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
63574
18.06.2013, 22:43
Kurde, ostatnio same złe newsy... nawet szkoda komentowac zwolnienia Radka i zatrudniania tego chłopaka.... Będzie jak z Liczką, "każdy to powie nie chcemy SMudy w Krakowie
"tylko,że Dyzma ma kontrakt na 3 lata parszywiec. Tragedia.
Powód: zła kompozycja
Ostatnio edytowane przez Sim0n : 18.06.2013 o godz. 22:45.
Sim0n
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sim0n
Znajdź inne posty napisane przez Sim0n