Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63573
Stary 18.06.2013, 22:29
Nie można mieć pretensji do ułomnego, ze jest ułomny. Pretensje powinny być do tego co go zatrudniał. A zatrudniał go Cupial, nawet Bednarz był przeciwny-przynajmniej takie słuchy chodzą.

Rezygnacja z Sobolewskiego jest strzałem w stopę dla Wisły w przyszłym sezonie. Sądziłem, ze kluczem do decyzji o Radku bedzie wynik rozmów z Piatkiem, ich skutek jest chyba żaden, ale Sobolewskiego i tak zegnamy.

W tej chwili nasz skład nie jest nawet na utrzymanie, w tej chwili jesteśmy głownie z Widzewem nr 1 do spadku. Do tego Smuda, która rozpierda ostatnie dobre ogniwa w Wiśle.

Edit: z każda chwila bierze mnie coraz większy w.... na ta decyzje, Radek to jest Wiślak i moglby z powodzeniem grac jeszcze sezon. A ta ułomna ....a powinna stad natychmiast wypierdalac, a kibice od pierwszego meczu to jasno pokazywać: wizualnie i wokalnie!!!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.06.2013 o godz. 22:38.
Odpowiedz cytując