Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63570
Stary 18.06.2013, 21:37
Właśnie zobaczyłem co tam w klubie dzisiaj słychać i niestety coraz gorzej

Brak kontraktu dla Sobola, zapewne decyzja Smudy , oczywiście jestem wstanie zrozumieć że 37 letni Sobol to nie jest już piłkarz na cały sezon, szkoda że nawet z ławki nie chcieli go wstawiać. Moim zdaniem dawał rady i jeszcze rok mógł pomóc

Sobol dla mnie jesteś żywą Legendą tego klubu

Mam nadzieje że zostanie specjalnie pożegnany jako piłkarz Wisły, podczas pierwszego meczu rundy na R22 już w Lipcu, powinien dostać pracę w klubie gdy zakończy karierę piłkarza



PS: Sprawa tego Niemca, na papierze wygląda komicznie ale skoro podobne zdanie miałem gdy przychodził Sarki to teraz wole trzymać kciuki, może i tym razem się uda
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując