|
Właśnie zobaczyłem co tam w klubie dzisiaj słychać i niestety coraz gorzej
Brak kontraktu dla Sobola, zapewne decyzja Smudy , oczywiście jestem wstanie zrozumieć że 37 letni Sobol to nie jest już piłkarz na cały sezon, szkoda że nawet z ławki nie chcieli go wstawiać. Moim zdaniem dawał rady i jeszcze rok mógł pomóc
Sobol dla mnie jesteś żywą Legendą tego klubu
Mam nadzieje że zostanie specjalnie pożegnany jako piłkarz Wisły, podczas pierwszego meczu rundy na R22 już w Lipcu, powinien dostać pracę w klubie gdy zakończy karierę piłkarza
PS: Sprawa tego Niemca, na papierze wygląda komicznie ale skoro podobne zdanie miałem gdy przychodził Sarki to teraz wole trzymać kciuki, może i tym razem się uda
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|