|
Zalezy jak kto podchodzi do studiowania. Jeżeli anglika ogarniasz i powiedzmy radzisz sobie z niemieckim a na studiach robisz staże praktyki i dodatkowe kursy to po ukończeniu jesteś rozchwytywany. ale jak masz pić i aby tylko 3.0 dostać do zaliczenia to nawet po informatyce pracy nie znajdziesz.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|