Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63568
Stary 18.06.2013, 20:14
W tym momencie powinna byc rozwiazana umowa z tyn pajacem Sumda za psucie wizerunku naszego klubu... ten transfer to jakies drwiny..Jesli ktos mial watpliwosci czy w pilce licza sie uklady to dostal strzal w pysk od naszego trenejro...
Odpowiedz cytując