Sqall napisał(a):

Nie wiem co będzie i nie mam zamiaru nikogo bronić. Wszystko wskazuje na to, że nie jest dobrze. Warto jednak na jedną rzecz zwrócić uwagę:
Tak się wtedy zaczęły przygotowania do sezonu. Nie trzeba chyba przypominać co działo się do końca sierpnia i które miejsce zajęliśmy w sezonie 2010/2011...
Nie zdziwię się gdy za miesiąc czy dwa będzie tu inny prezes. Kadra może różnić się diametralnie. "Na pewno" to będzie jedynie Smuda i kilku/więcej niż kilku zawodników z obecnej kadry.
|
Oczywiście, że będzie się różnić. Głowa już może się zastanawiać ile ZUS mu wypłaci wcześniejszej emerytury i ch***że jest wiekowo na nią za młody. Tu jej nie doczeka bankowo. Transfery ruszyły. Jest Burdenski będą kolejni wszak w kolejce czekają Uryga, Chrapek, Brud może Małecki jak znów powie o jedno słowo za dużo. W Niemczech jest jeszcze kilka niższych lig a przecież Judasz z Lubomii po półrocznym pobycie ma je doskonale rozeznane. A jak Cupiał będzie mieć gest to nam kupi Demjana albo De Guzmana jeśli menago nie będzie chciał listu pochwalnego w zamian za doskonale przeprowadzony transfer.