Nie wiem co będzie i nie mam zamiaru nikogo bronić. Wszystko wskazuje na to, że nie jest dobrze. Warto jednak na jedną rzecz zwrócić uwagę:
Cytat:
|
Dzisiaj wyszło nas na boisko siedemnastu, w tym trzech bramkarzy - zauważył. - Latem w 2010 roku, gdy odszedłem do Trabzonsporu, na obóz do Zakopanego pojechało 13 piłkarzy, a podczas jednego z treningów Henryk Kasperczak miał do dyspozycji sześciu zawodników.
|
Tak się wtedy zaczęły przygotowania do sezonu. Nie trzeba chyba przypominać co działo się do końca sierpnia i które miejsce zajęliśmy w sezonie 2010/2011...
Nie zdziwię się gdy za miesiąc czy dwa będzie tu inny prezes. Kadra może różnić się diametralnie. "Na pewno" to będzie jedynie Smuda i kilku/więcej niż kilku zawodników z obecnej kadry.