|
Zarządzanie i inżynieria produkcji czy inżynieria środowiska zaocznie na AGH w stosunku trudność/ewentualne profity w przyszłości (wiem, że na bieżący moment ciężko ocenić)? Ewentualnie ktoś studiuje jedno z nich to prosiłbym o priv albo odpowiedź tu jak z rekrutacją (poziom matury, który pozwolił się dostać i jaki przedmiot). Z góry dziękuje.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez LeszekABG : 18.06.2013 o godz. 19:13.
Moskal Kazimierz! Nie rusz Kazika, bo zginiesz!
|