Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63563
Stary 18.06.2013, 18:43
marcin_częstochowa napisał(a):Wyświetl post
Po Chrapku czy Czekaju tez tutaj spora grupa jeździła jak po naszej szkapie a teraz pretensje, że klub nie podpisuje...
Kto ma pretensje?
Widziałem dwa typy opinii na tym forum:
- że Cupiał dobrze robi, bo płacenie prowizji przy przedłużaniu kontraktów ze swoimi wychowankami to jakaś paranoja
- że niewielka strata, bo i tak są nędzni.

Pokaż kto narzeka, albo nie zmyślaj.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując