marcin_częstochowa napisał(a):

|
Po Chrapku czy Czekaju tez tutaj spora grupa jeździła jak po naszej szkapie a teraz pretensje, że klub nie podpisuje...
|
Kto ma pretensje?
Widziałem dwa typy opinii na tym forum:
- że Cupiał dobrze robi, bo płacenie prowizji przy przedłużaniu kontraktów ze swoimi wychowankami to jakaś paranoja
- że niewielka strata, bo i tak są nędzni.
Pokaż kto narzeka, albo nie zmyślaj.