Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63561
Stary 18.06.2013, 18:38
Sobol niestety najpierw zawiódł się na kibicach (obrażanie się na piłkarzy i bojkot meczu), a teraz zawiódł się na klubie:(
Sobol kiedyś pokazał że sie bardzo zawiódł na kibicach, nie podchodzac do trybun po wygranym meczu, pamietacie?

Dla mnie to jest prawdziwy Wiślak z krwi i kości.
Odpowiedz cytując