|
Sobol niestety najpierw zawiódł się na kibicach (obrażanie się na piłkarzy i bojkot meczu), a teraz zawiódł się na klubie:(
Sobol kiedyś pokazał że sie bardzo zawiódł na kibicach, nie podchodzac do trybun po wygranym meczu, pamietacie?
Dla mnie to jest prawdziwy Wiślak z krwi i kości.
|