Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63560
Stary 18.06.2013, 18:35
Ja widzę w tym szaleństwie jakąś metodę. Smuda srał w gacie żeby go szatnia nie zjadła jak probierza i Kulawika, więc wyjadaczy z charakterem ( a bez kontraktu) odstawiono. Szkoda Radka najzwyklej i również sportowo.

A w ogóle to skoro dostał trzy okienka to wiadomo jakie są cele stawiane przed Franiem? Grupa mistrzowska? Puchary? Liga Mistrzów?
PS Widział ktoś jakiś popis tego Burdeńskiego? Cuda się zdarzają.

Po Chrapku czy Czekaju tez tutaj spora grupa jeździła jak po naszej szkapie a teraz pretensje, że klub nie podpisuje...
Kto wie co będzie za kilka miesięcy więc doradzam trochę ochłonąć coponiektórym
Ostatnio edytowane przez marcin_częstochowa : 18.06.2013 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując