Elefant napisał(a):

Pisałem już, ale powtórze jeszcze raz.
Dla Smudy to ostatni kontrakt życia. Nie ma żadnego bata, żadnej marchewki.
Choćby w trzy lata spuścił nas do trzeciej ligi to i tak nic to nie zmieni w jego życiu. Jak go BC wywali to kase i tak zgarnie. Z głodu nie umrze. Opinie ma najgorszą z możliwych.
To czym się bedzie przejmował. Co najwyżej powie, że kibice są złośliwi i go nie rozumieją.
Pozostaje nadzieja, że mu się uda.
|
Moim zdaniem raczej powie, że był skład leniwego drewna i nie było pieniędzy na nowych i nic się nie dało zrobić... Co niestety na jedno wychodzi.
@ Savik
BC & JB & FS i kto tam jeszcze będą grali w ch.ja i śmiali się ze mnie i mnie podobnych, a ja będę przychodził do nich z moją ciężko zarobioną kasą w zębach, a skutkiem będzie to że będą dalej rośli jak pączki w maśle...
Przyznam że mam coraz bardziej mieszane uczucia na ten temat.
Ale oczywiście okienko nawet się jeszcze nie zaczęło. Może jeszcze ściągną paru konkretnych gości do 11. Jest jeszcze czas pomarzyć.