Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 18.06.2013, 18:31
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Pisałem już, ale powtórze jeszcze raz.

Dla Smudy to ostatni kontrakt życia. Nie ma żadnego bata, żadnej marchewki.

Choćby w trzy lata spuścił nas do trzeciej ligi to i tak nic to nie zmieni w jego życiu. Jak go BC wywali to kase i tak zgarnie. Z głodu nie umrze. Opinie ma najgorszą z możliwych.

To czym się bedzie przejmował. Co najwyżej powie, że kibice są złośliwi i go nie rozumieją.

Pozostaje nadzieja, że mu się uda.
Moim zdaniem raczej powie, że był skład leniwego drewna i nie było pieniędzy na nowych i nic się nie dało zrobić... Co niestety na jedno wychodzi.
@ Savik
BC & JB & FS i kto tam jeszcze będą grali w ch.ja i śmiali się ze mnie i mnie podobnych, a ja będę przychodził do nich z moją ciężko zarobioną kasą w zębach, a skutkiem będzie to że będą dalej rośli jak pączki w maśle...
Przyznam że mam coraz bardziej mieszane uczucia na ten temat.
Ale oczywiście okienko nawet się jeszcze nie zaczęło. Może jeszcze ściągną paru konkretnych gości do 11. Jest jeszcze czas pomarzyć.
Odpowiedz cytując