fran23 napisał(a):

Ale, o ile się nie mylę, to zanim podpisali Błaszczykowskiego to popatrzyli sobie jak świetnie spisuje się w sparingach.
|
Poza tym było 11-12 grajków na poziomie MP.
Młody wchodził, nie był nadzwyczajny, ale miał kto pomóc i naprawić. Oczywiście pomijając charakter, talent i pracę Kuby co zaprowadziło Go wysoko mimo podatności na kontuzje.
Niech się wiedzie temu Burdenskiemu. Łudzę się, że to coś innego niż przysługa dla znajomego. W sumie nie widziałem gościa w akcji więc może właśnie tak powinienem do tego podchodzić.