Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
Od: 07.2008
Offline
#
63555
18.06.2013, 18:17
Ale wy malujecie czarne scenariusze. Nie przesadzajcie. Nie będzie tak źle ....a. Trochę wiary do cholery jasnej.
lysy9055
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lysy9055
Znajdź inne posty napisane przez lysy9055