wolfy napisał(a):


No to mamy powrót do przeszłości.
Mowie wam - ten imbecyl spuści nas do pierwszej ligi. Coś czuję, że już w tym sezonie.
|
Pogoń, Podbeskidzie, Zawisza, Ruch, Widzew... konkurencja jest silna i spaść nie będzie tak łatwo. Tym bardziej, że ktoś może nie dostać licencji i 15 miejsce styknie. Naprawdę aby spaść to trzeba cuda wyczyniać.
Cracovia 3 sezony spadała z ligi więc trochę jej to zajęło. Problem w tym, że szkoda na to czasu... Lepiej spaść raz a skutecznie i potem się odrodzić. Najlepiej od razu w stylu Monaco
A tak serio to cel podstawowy Smudy to będzie zajęcie bezpiecznego 9. miejsca w sezonie zasadniczym i rozegranie ostatnich 7 sparingów o nic. Bezstresowa praca... normalnie bajka.