|
Zapowiadali wielkie zmiany w klubie, całkowitą przebudowę. Teraz widzimy, że coś zaczyna się dziać. Czy w dobrym kierunku to wszystko idzie, zobaczymy. Dajmy Smudzie i spółce trochę czasu. Nie pochwalam brak kontraktu dla Sobola ale njeśli taka decyzja zapadła musimy to zaakceptować. Myślę, że będzie pożegnanie Sobola w I kolejca T-Mobile ekstraklasy, wręcz jestem pewien...
|