63.5 Kg napisał(a):

|
Były takie czasy w Wisle chociaż nie mogę sobie przypomnieć który to był rok gdzie musieli debiutować Brozki,Kuzera i cala mloda ekipa bo brakowało zawodnikow do 18..
|
Za 1. Smudy. Powypozyczal do innych klubow zawodnikow, a jak sypnelo kontuzjami w zimie, to Puchar Polski gralismy z Sosinem na stoperze i Nicinskim na lewej obronie.