Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63549
Stary 18.06.2013, 17:11
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Były takie czasy w Wisle chociaż nie mogę sobie przypomnieć który to był rok gdzie musieli debiutować Brozki,Kuzera i cala mloda ekipa bo brakowało zawodnikow do 18..
Za 1. Smudy. Powypozyczal do innych klubow zawodnikow, a jak sypnelo kontuzjami w zimie, to Puchar Polski gralismy z Sosinem na stoperze i Nicinskim na lewej obronie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując