Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63544
Stary 18.06.2013, 16:48
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
z konia spadłes czy amnezja ? a transfer Błaszykowskiego w jaki sposób został załatwiony ?

a myślisz, że juniorów i młode "talenty" jak się sprowadza do Wisły ? a Kosecki do Legii jak trafił ? takich przykładów jest mnóstwo ... byc może nawet, którys Uryga Czekaj czy Chrapek zostali sprowadzeni za młodu w podobny sposób ?
No właśnie - młode, ten facet biorąc pod uwagę europejskie standardy nie jest młody.

El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Biorąc polskie standardy to jest obiecującym juniorem..
Pewnie. Założę się, że w niektórych kręgach Paweł Brożek uchodzi jeszcze za wschodzący talent.
Ostatnio edytowane przez Watts : 18.06.2013 o godz. 17:01.
Odpowiedz cytując