Sialalalala napisał(a):

z konia spadłes czy amnezja ? a transfer Błaszykowskiego w jaki sposób został załatwiony ?
a myślisz, że juniorów i młode "talenty" jak się sprowadza do Wisły ? a Kosecki do Legii jak trafił ? takich przykładów jest mnóstwo ... byc może nawet, którys Uryga Czekaj czy Chrapek zostali sprowadzeni za młodu w podobny sposób ?
|
No właśnie - młode, ten facet biorąc pod uwagę europejskie standardy nie jest młody.
El'kabat napisał(a):

|
Biorąc polskie standardy to jest obiecującym juniorem..
|
Pewnie. Założę się, że w niektórych kręgach Paweł Brożek uchodzi jeszcze za wschodzący talent.