Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 18.06.2013, 16:45
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Pisałem już, ale powtórze jeszcze raz.

Dla Smudy to ostatni kontrakt życia. Nie ma żadnego bata, żadnej marchewki.

Choćby w trzy lata spuścił nas do trzeciej ligi to i tak nic to nie zmieni w jego życiu. Jak go BC wywali to kase i tak zgarnie. Z głodu nie umrze. Opinie ma najgorszą z możliwych.

To czym się bedzie przejmował. Co najwyżej powie, że kibice są złośliwi i go nie rozumieją.

Pozostaje nadzieja, że mu się uda.
to nie kumam po co to powtarzasz skoro wiesz, że to są brednie ?
Odpowiedz cytując