Elefant napisał(a):

Pisałem już, ale powtórze jeszcze raz.
Dla Smudy to ostatni kontrakt życia. Nie ma żadnego bata, żadnej marchewki.
Choćby w trzy lata spuścił nas do trzeciej ligi to i tak nic to nie zmieni w jego życiu. Jak go BC wywali to kase i tak zgarnie. Z głodu nie umrze. Opinie ma najgorszą z możliwych.
To czym się bedzie przejmował. Co najwyżej powie, że kibice są złośliwi i go nie rozumieją.
Pozostaje nadzieja, że mu się uda.
|
to nie kumam po co to powtarzasz skoro wiesz, że to są brednie ?