Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63541
Stary 18.06.2013, 16:29
To co, hasło :

Odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków

jak idee Lenina.

Wiecznie żywe.

Znów będzie można śpiewać

Swoją drogą pierwsze podejście tego hasła to raczej karykaturalnie wyszło

Nie mój dowcip to mogę się pośmiać. Choć to gorzki śmiech.



Choćby ten Fabian nawet Messim został, to sposób jego zatrudnienia uwłacza Wiśle.
Zwłaszcza w kontekście przepychanek z kontraktami młodych.

Ciekawe jak długo utrzyma się Małecki.
Co do Sobolewskiego to mam mieszane uczucia. Jeszcze dwa lata temu nie byłem entuzjastą przedłużania jego kariery, liczyłem na kogoś młodszego co najmniej równie dobrego. W dzisiejszej sytuacji to będzie tylko i wyłącznie osłabienie.



Smuda będzie miał władze w szatni ?
Strach się bać...
Odpowiedz cytując