To co, hasło :
Odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków
jak idee Lenina.
Wiecznie żywe.
Znów będzie można śpiewać
Swoją drogą pierwsze podejście tego hasła to raczej karykaturalnie wyszło
Nie mój dowcip to mogę się pośmiać. Choć to gorzki śmiech.
Choćby ten Fabian nawet Messim został, to sposób jego zatrudnienia uwłacza Wiśle.
Zwłaszcza w kontekście przepychanek z kontraktami młodych.
Ciekawe jak długo utrzyma się Małecki.
Co do Sobolewskiego to mam mieszane uczucia. Jeszcze dwa lata temu nie byłem entuzjastą przedłużania jego kariery, liczyłem na kogoś młodszego co najmniej równie dobrego. W dzisiejszej sytuacji to będzie tylko i wyłącznie osłabienie.
Smuda będzie miał władze w szatni ?

Strach się bać...