Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 18.06.2013, 16:06
kane napisał(a):Wyświetl post
Aha czyli coś w stylu nieważne z kim gramy, nieważne jaki poziom prezentujemy, przed meczem zawsze 5-0 dla Wisły mnie to zawsze śmieszy ale może nie jestem kibicem Ciekawe czy jakby mieli swoją kasę postawić, to też nadzieja ponad rozsądkiem, czy tylko wtedy gdy to nic nie kosztuje.
Nie do końca rozumiesz Przecież żona alkoholika też mu nie chce dawać swoich pieniędzy
Odpowiedz cytując