|
"odstaw rodaków..., odstaw rodaków...".
Nieprzedłużenie umowy z Sobolewskim jest dla mnie skandalem. Jedynie taka opcja, że Radek chciał iść pograć gdzieś, gdzie i dobrze zarobi, i specjalnie się nie zmęczy, byłaby w stanie przekonać mnie do zmiany zdania.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|