Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63538
Stary 18.06.2013, 16:04
"odstaw rodaków..., odstaw rodaków...".

Nieprzedłużenie umowy z Sobolewskim jest dla mnie skandalem. Jedynie taka opcja, że Radek chciał iść pograć gdzieś, gdzie i dobrze zarobi, i specjalnie się nie zmęczy, byłaby w stanie przekonać mnie do zmiany zdania.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując