Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23088
Stary 18.06.2013, 16:04
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Jedyna prawica to Nowa Prawica Mikkego i UPR.
Super, tylko dlaczego zamiast przekonywać lemingi, które w 120% są liberalne totalnie, do głosowania na NP Ty przekonujesz, że zamiast na lewicowy PiS należy głosować na Nową Prawicę. Trochę to to nielogiczne.

Przekonaj palikociarzy i pomylonych do NP to będziesz gość ...
Hej Nasz TS !!