kamikaze napisał(a):

Jedyna prawica to Nowa Prawica Mikkego i UPR.
|
Super, tylko dlaczego zamiast przekonywać lemingi, które w 120% są liberalne totalnie, do głosowania na NP Ty przekonujesz, że zamiast na lewicowy PiS należy głosować na Nową Prawicę. Trochę to to nielogiczne.
Przekonaj palikociarzy i pomylonych do NP to będziesz gość

...