Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63535
Stary 18.06.2013, 15:47
I jak teraz mają poczuć się wychowankowie, chłopaki którzy są w tej Wiśle parę lat? Zamiast dać im szansę to sprowadzają gościa z IV ligi niemieckiej. Nie wierzę, że gość jest lepszy od Burasa czy Szewczyka.
Jak takie transfery w ogóle budują atmosferę w drużynie?
Dramat, szok i niedowierzanie.
Odpowiedz cytując