|
I jak teraz mają poczuć się wychowankowie, chłopaki którzy są w tej Wiśle parę lat? Zamiast dać im szansę to sprowadzają gościa z IV ligi niemieckiej. Nie wierzę, że gość jest lepszy od Burasa czy Szewczyka.
Jak takie transfery w ogóle budują atmosferę w drużynie?
Dramat, szok i niedowierzanie.
|