Wyświetl pojedynczy post
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23087
Stary 18.06.2013, 15:45
lopez80 napisał(a):Wyświetl post
Ogladal ktos chwile temu konferencje prasowa premiera?,padl temat "nozownikow" z Krakowa,i tak w skrocie ,Tusk mowil ze on walczy z kibolami ,,i na stadionach jest juz bezpiecznie,teraz ma udzielic wsparcia i podejmie nawet drastyczne kroki,zeby wyeliminowac"maczety" z krakowskich ulic,tylko ze mu w tym opozyja oczywiscie przeskadza,bo broni kiboli "patriotow",dla mnie premier przynajmniej w tym temacie zyje w jakims innym swiecie i nie widzi gdzie jest problem.
Najlepszy był komentarz gościa z MSWiA:
Zreformowaliśmy nasze komórki ds. przestępczości pseudokibiców, dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Jednak policja nie może pracować bez pomocy społeczeństwa, a ludzie nawet nie decydują się wezwać policję, gdy są świadkami zdarzeń.

A nie wzywają policji, bo ta pracuje tak, że boją się odwetu za pomaganie "stróżom" prawa.
Tak się czują bezpiecznie.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański