mitmichael napisał(a):

|
Najpierw wszystko było zwalane na Bednarza - nagle łysy jest super i zaczeło sie zwalane wszystkiego na Smude. Zdecydujcie sie w koncu, jeden Burdenski nie oznacza, ze kazda podjeta decyzja w klubie rowniez lezy po stronie Smudy
|
Skoro sprowadzał szrot będąc dyrektorem sportowym to mieliśmy go całować po rękach? Teraz sytuacja klubu trochę się zmieniła, Bednarz nie jest już dyrektorem sportowym, można powiedzieć, że dzięki niemu otrzymaliśmy licencję na nowy sezon. W nowej roli spełnia się dużo lepiej. A co do Kosy:
Cytat:
Za decyzją, że nie zostanie pan w Wiśle, stoi Franciszek Smuda?
Z tego, co mówi prezes, tak. Trener chce oprzeć zespół na młodych zawodnikach i najwyraźniej nie potrzebuje doświadczenia. Szkoda, wydaje mi się, że mógłby korzystać z mojej pomocy, choćby w komunikacji z szatnią. Niewykluczone, że będę pracował dla Wisły w innej roli.
|
KaSzTaN- nie od dziś wiadomo, że Smuda jest zmienny jak kobieta.