Selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda próbował namówić Radosława Sobolewskiego do powrotu do drużyny narodowej.
Cytat:
Doświadczony pomocnik Wisły Kraków zrezygnował z reprezentowania "Biało-Czerwonych" w 2008 roku. Jednak Smuda chciał, aby Sobolewski wrócił do drużyny i pomógł Polsce na EURO 2012.
"To prawda rozmawiałem z Radkiem o jego powrocie do reprezentacji, ale on podjął już decyzję i nie chce się z niej wycofać" - powiedział Franciszek Smuda
Selekcjoner przyznał, że cały czas poszukuje piłkarzy, którzy mogliby grać w drużynie narodowej i wzmocnić reprezentacje. Jednak trener przyznał, że znalezienie takich zawodników w polskiej lidze jest bardzo trudne.
"Spędzam całe noce nad składami polskich zespołów i szukam zawodników przydatnych do reprezentacji. Jednak uwierzcie, że odpowiednich kandydatów nie ma zbyt wielu" - oznajmił Smuda.
|
Watpie ze akurat Smuda od tak chcial podziekowac Sobolowi, bo on akurat walczakow bardzo lubi... Zdaje sobie sprawe ze Wisla dla Sobola bardzo duzo znaczy... ale moze ma jakas propozycje kontraktu na 1-2 gdzie jeszcze moze dorobic na koniec kariery? Jak dla mnie, byloby mocno zrozumiale..