Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.06.2013, 15:27
kane napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że 46% wg ankiety wierzy w Smudę Nie wiem jakie logiczne przesłanki ku takiej wierze skłaniają, ale może nie każdy rozsądkiem się kieruje, chciałbym tak czasem wyłączyć myślenie
Kibic jest jak żona alkoholika. Nieważne jak jest źle najważniejsza jest niczym nie poparta nadzieja, że będzie lepiej...
Odpowiedz cytując