Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63528
Stary 18.06.2013, 15:25
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Najpierw wszystko było zwalane na Bednarza - nagle łysy jest super i zaczeło sie zwalane wszystkiego na Smude. Zdecydujcie sie w koncu
po 1 - KTO ZATRUDNIL TYCH PSEUDOFACHOWCOW NA 2 PRAWIE NAJWAZNIEJSZYCH STANOWISKACH JESLI CHODZI O POLITYKE KLUBU I TRANSFERY po 2 - OD KOGO ZALEZY KAZDY RUCH WYZEJ WYMIENIONYCH DZENTELMENOW ? ... odpowiedzcie sobie kto tak naprawdy jest odpowiedzialny za to ze teraz wiekszosc polski smieje sie z naszego klubu ? ze doniedawny hegemon ligi - ktory wciagal cala pikarska polske nosem - w dwa lata zostal doszczetnie zniszczony - zeby nie napisac osmieszony ?
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 18.06.2013 o godz. 15:28.
Odpowiedz cytując