mitmichael napisał(a):

|
Najpierw wszystko było zwalane na Bednarza - nagle łysy jest super i zaczeło sie zwalane wszystkiego na Smude. Zdecydujcie sie w koncu
|
po 1 - KTO ZATRUDNIL TYCH PSEUDOFACHOWCOW NA 2 PRAWIE NAJWAZNIEJSZYCH STANOWISKACH JESLI CHODZI O POLITYKE KLUBU I TRANSFERY


po 2 - OD KOGO ZALEZY KAZDY RUCH WYZEJ WYMIENIONYCH DZENTELMENOW

? ... odpowiedzcie sobie kto tak naprawdy jest odpowiedzialny za to ze teraz wiekszosc polski smieje sie z naszego klubu ? ze doniedawny hegemon ligi - ktory wciagal cala pikarska polske nosem - w dwa lata zostal doszczetnie zniszczony - zeby nie napisac osmieszony

?