KaSzTaN napisał(a):

Od Kasztanow to Ty odbij ;-)
A decyzja... podyktowana tylko i wylacznie wzgledami finansowymi, jeszcze 3-4 przynajmniej mocne zaciskanie pasa, inaczj klub bedzie dalej niewyplacalny...
|
Względy finansowe? chyba zartujesz.myślisz ze Sobol nie zagrałby jeszcze sezon za symboliczną kasą?! To nie jest piłkarz któremu zalezy na kasie tylko na klubie.takiej IKONY nie można sie pozbywac od tak.
Przebolałem Baszcza,Franka(który co jak co spieprzył z Wisły),Kose ale Sobola nie przeboleje nigdy. zawodnik który jak nikt inny oddawał to SERCE dla Wisły. nie zawsze mu wychodziło ale zapierdzielał jak mógł. dałby sie pokroic za ten klub. I myslisz ze jakby mu Bednarz zaproponował 5 tyś miesięcznie czy nawet mniej jak w przypadku Kosy który grał za 2 tys to Sobol by tego nie przyjął?!