Wyświetl pojedynczy post
lopez80
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23086
Stary 18.06.2013, 15:18
Ogladal ktos chwile temu konferencje prasowa premiera?,padl temat "nozownikow" z Krakowa,i tak w skrocie ,Tusk mowil ze on walczy z kibolami ,,i na stadionach jest juz bezpiecznie,teraz ma udzielic wsparcia i podejmie nawet drastyczne kroki,zeby wyeliminowac"maczety" z krakowskich ulic,tylko ze mu w tym opozyja oczywiscie przeskadza,bo broni kiboli "patriotow",dla mnie premier przynajmniej w tym temacie zyje w jakims innym swiecie i nie widzi gdzie jest problem.