Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63524
Stary 18.06.2013, 15:13
Chcieliście Smudę, to macie na dzień dobry wy.......one dwie legendy klubu. Zarówno Kosa jak i Sobol mogli jeszcze spokojnie pograć przez rok. Kamil już przyznał, że za jego odejściem stał Smuda, zobaczymy jak to wyglądało w przypadku Sobola, chociaż tu też niespodzianki raczej nie będzie. Odmładzanie składu nie powinno polegać na wywaleniu wszystkich zawodników po 30-tce. Sobol był naszym najlepszym graczem w poprzednim sezonie, Wilka nakrywał czapką. Z resztą zastąpienie 36-letniego gracza, zawodnikiem 32-letnim... Brak słów.

Sikorskiemu wręcza się kwiaty przed meczem, a Sobola kopie w dupę.

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
KLUB NIE PRZEDŁUZYŁ UMOWY Z SOBOLEWSKIM, nie Smuda - ogarnij sie.
Tak samo jak klub nie przedłużył kontraktu z Kosowskim i klub sprowadził Burdenskiego.

"Gorzej niż za Kulawika być nie może." - nie byłbym tego taki pewien...
Ostatnio edytowane przez piter116 : 18.06.2013 o godz. 15:19.
Odpowiedz cytując