Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63523
Stary 18.06.2013, 15:12
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Sobol to już historia, wybaczcie ale nie widzę niczego złego w pozbywaniu się zawodnika który piłkarzem był, ale kiedyś, teraz to co najwyżej osobowość czy autorytet. I nie zmieni tego jedna ładna akcja w końcówce sezonu.
Inną kwestią jest że jakichkolwiek następców brak...
Nic nie jest już święte w tym klubie. Sorry, ale takich gości jak Sobol to w tym klubie z 10 lat nie będzie. Pożegnaliśmy peanami Jaliensów na ostatnim meczu a tu krótki komentarz. Sobol jest niepotrzebny, przychodzi jełop z czwartej ligi ósmej grupy. Życzę Sobolowi super sezonu w nowym klubie i żeby strzelił Wiśle ze trzy gole. Bez odbioru.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując